Cześć! Z tej strony Kasia i Michał – autorzy bloga Dwa Miejsca. Poznaliśmy się w 2014 roku, szybko znaleźliśmy wspólną food-pasję i od 2015 roku tworzymy razem treści w internecie.

Głównym celem naszych gastro-podróży są restauracje w Katowicach i okolicach, ale także w Krakowie. Sporo podróżujemy, dzięki czemu czerpiemy wiedzę na temat zagranicznych kuchni. Skutkiem ubocznym są sporadyczne relacje z całej polski i świata (Włochy, Hiszpania, Praga, Londyn, Azja i wiele więcej!) na blogu i w social mediach.

Większość naszych wpisów to recenzje restauracji, ale znajdziecie również przewodniki i rankingi. W przypadku recenzji staramy się dobrze poznać dane miejsce, spróbować kilku dań z karty i dopiero później wyrazić swoją opinię. W 90% działamy incognito, aby odczuć prawdziwą stronę każdej knajpy. Jeżeli bierzemy udział w degustacjach czy preopeningach to zawsze rzetelnie informujemy o tym w treści. 

Nie przedłużając, cieszymy się niezmiernie, że znalazłeś się na naszej stronie. W razie jakichkolwiek pytań, czy sugestii skontaktuj się z nami przez FB, IG lub mailowo: dwamiejsca@gmail.com. Mamy nadzieję, że wyniesiesz od nas dużo smacznego. Dzięki!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *